Tipy

Tipy, Nejlepší televize

Nejlepší televize do 30 000 Kč (2018)

Hledání nejlepší televize s rozpočtem do 30 000 Kč naznačuje, že to se sledováním filmů začínáte myslet vážně a kvalita obrazu vám není lhostejná. Pojďme si je představit.

Číst celé

Tipy, Nejlepší televize

Nejlepší televize do 15 000 Kč (2018)

V bohaté nabídce vám při výběru nabízíme pomocnou ruku v podobě několika tipů na nejlepší televize do 15 000 Kč.

Číst celé

Tipy, Nejlepší monitory

Nejlepší monitory pro grafiky a fotografy (2018)

Ideální monitor pro grafika nebo fotografa, to není jen velká úhlopříčka a vysoké rozlišení. Displej musí mít také široký barevný gamut, věrné podání barev či homogenní podsvícení. V následujícím výčtu si takové monitory představíme.

Číst celé

Tipy, Nejlepší fitness náramky

Tipy na nejlepší fitness náramky (2018)

Abyste se lépe zorientovali v bohaté nabídce fitness náramků, přinášíme několik tipů na ty nejlepší fitness náramky podle několika kritérií.

Číst celé

Tipy, Nejlepší tablety

Nejlepší tablety (2018)

Tablety už se nekupují tolik jako v předchozích letech a výrobci na to přirozeně zareagovali menším množstvím a nabídkou produktů. To ale neznamená, že je nabídka tabletů nudná a že je jednoduché se v ní zorientovat.

Číst celé

Tipy, Nejlepší mobilní telefony

Nejlepší mobily současnosti (2018)

Prakticky ve všech třídách mobilních telefonů probíhají nelítostné souboje o to, který z nich si vyslouží titul nejlepší mobil současnosti. Tyhle telefony jsou na samém vrcholu.

Číst celé

Tipy, Nejlepší PC sestavy

Nejlepší herní PC do 30 000 Kč (2018)

Pokud se chystáte postavit herní PC a váš rozpočet je omezený do 30 tisíc korun, tak jste zde správně. V dnešním článku totiž řešíme stejný problém a vybíráme ty nejlepší komponenty pro herní PC do 30 000 Kč.

Číst celé

Tipy, Nejlepší PC sestavy

Nejlepší herní PC do 25 000 Kč (2018)

Dnes se budeme věnovat výběru komponent pro herní PC, které by mělo stát přibližně 25 tisíc korun. Při tomto rozpočtu lze s trochou snahy poskládat sestavu s výkonnou grafickou kartou a lze také sáhnout po novém šestijádrovém procesoru Coffee Lake s příslušnou základní deskou.

Číst celé

Tipy, Nejlepší PC sestavy

Nejlepší herní PC do 20 000 Kč (2018)

Postavit herní PC s rozpočtem do 20 000 Kč nemusí být úplně snadné. My ale víme, které komponenty zajistí co nejvyšší výkon a ve výsledku vytvoří vyvážený celek.

Číst celé

Tipy, Nejlepší kamery

Tipy na nejlepší akční kamery (2018)

Při výběru akční kamery by bylo chybou spoléhat pouze na „papírové“ údaje a šetření na levné alternativě GoPro kamery se nemusí vyplatit. Která akční kamera vám ale nabídne za vaše peníze co nejvyšší hodnotu a jak ji vybrat?

Číst celé

Tipy na nejlepší elektroniku?

Sledujte náš facebook!

×
TOPlist