Tipy

Tipy, Nejlepší reproduktory

Tipy na nejlepší bluetooth reproduktory (2019)

Pokud si svoji oblíbenou hudbu z mobilu chcete vychutnat na čerstvém vzduchu, tohle jsou možná ty nejlepší bluetooth reproduktory právě pro vás.

Číst celé

Tipy, Nejlepší notebooky

Tipy na nejlepší herní notebooky (2019)

Pokud se poohlížíte po herním notebooku, pravděpodobně řešíte dilema, jaký herní notebook je nejlepší právě pro vás. Následující výčet notebooků patří mezi ty nejlepší, z nichž si každý může celkem snadno vybrat ideální konfiguraci, splňující jeho nároky a rozpočet.

Číst celé

Tipy, Nejlepší televize

Nejlepší televize do 30 000 Kč (2018)

Hledání nejlepší televize s rozpočtem do 30 000 Kč naznačuje, že to se sledováním filmů začínáte myslet vážně a kvalita obrazu vám není lhostejná. Pojďme si je představit.

Číst celé

Tipy, Nejlepší televize

Nejlepší televize do 15 000 Kč (2018)

V bohaté nabídce vám při výběru nabízíme pomocnou ruku v podobě několika tipů na nejlepší televize do 15 000 Kč.

Číst celé

Tipy, Nejlepší monitory

Nejlepší monitory pro grafiky a fotografy (2018)

Ideální monitor pro grafika nebo fotografa, to není jen velká úhlopříčka a vysoké rozlišení. Displej musí mít také široký barevný gamut, věrné podání barev či homogenní podsvícení. V následujícím výčtu si takové monitory představíme.

Číst celé

Tipy, Nejlepší fitness náramky

Tipy na nejlepší fitness náramky (2018)

Abyste se lépe zorientovali v bohaté nabídce fitness náramků, přinášíme několik tipů na ty nejlepší fitness náramky podle několika kritérií.

Číst celé

Tipy, Nejlepší tablety

Nejlepší tablety (2018)

Tablety už se nekupují tolik jako v předchozích letech a výrobci na to přirozeně zareagovali menším množstvím a nabídkou produktů. To ale neznamená, že je nabídka tabletů nudná a že je jednoduché se v ní zorientovat.

Číst celé

Tipy, Nejlepší mobilní telefony

Nejlepší mobily současnosti (2018)

Prakticky ve všech třídách mobilních telefonů probíhají nelítostné souboje o to, který z nich si vyslouží titul nejlepší mobil současnosti. Tyhle telefony jsou na samém vrcholu.

Číst celé

Tipy, Nejlepší PC sestavy

Nejlepší herní PC do 30 000 Kč (2018)

Pokud se chystáte postavit herní PC a váš rozpočet je omezený do 30 tisíc korun, tak jste zde správně. V dnešním článku totiž řešíme stejný problém a vybíráme ty nejlepší komponenty pro herní PC do 30 000 Kč.

Číst celé

Tipy, Nejlepší PC sestavy

Nejlepší herní PC do 25 000 Kč (2018)

Dnes se budeme věnovat výběru komponent pro herní PC, které by mělo stát přibližně 25 tisíc korun. Při tomto rozpočtu lze s trochou snahy poskládat sestavu s výkonnou grafickou kartou a lze také sáhnout po novém šestijádrovém procesoru Coffee Lake s příslušnou základní deskou.

Číst celé

Tipy na nejlepší elektroniku?

Sledujte náš facebook!

×
TOPlist