Nejlepší notebooky

Notebooků se tradičně nabízí nepřeberné množství a je z čeho vybírat. Abychom vám usnadnili správnou volbu, vznikly následující články zaměřené na nejlepší herní notebooky, nejlepší pracovní notebooky, či ultrabooky a další notebooky rozdělené podle nejrůznějších kategorií a rozpočtů.

Tipy, Nejlepší notebooky

Tipy na nejlepší herní notebooky (2019)

Pokud se poohlížíte po herním notebooku, pravděpodobně řešíte dilema, jaký herní notebook je nejlepší právě pro vás. Následující výčet notebooků patří mezi ty nejlepší, z nichž si každý může celkem snadno vybrat ideální konfiguraci, splňující jeho nároky a rozpočet.

Číst celé

Tipy, Nejlepší notebooky

Tipy na nejlepší herní notebooky (2018)

Pokud si pokládáte otázku, jaký herní notebook koupit, připravili jsme pro vás seznam těch nejzajímavějších herních notebooků, na které byste se měli zaměřit, pokud chcete dobře pořídit.

Číst celé

Tipy, Nejlepší notebooky

Tipy na nejlepší notebooky do 20 000 Kč (2018)

Usnadněte si hledání nového notebooku ke koupi a prohlédněte si nejdříve naše tipy na notebooky do 20 000 Kč.

Číst celé

Recenze, Nejlepší notebooky

Recenze Acer Swift 7 – s nejtenčím notebookem světa na Maledivy

V dnešní recenzi se podíváme na novinku Acer Swift 7, který se pyšní titulem nejtenčího notebooku na světě.

Číst celé

Recenze, Nejlepší notebooky

Recenze Acer Swift 3 – levný a lehký 14″ notebook

Když jsem hledal levný a zároveň lehký pracovní notebook, říkal jsem si, že to bude nejspíš náročný úkol. Světe div se, lehký pracovní notebook do 15 tisíc se objevil v podobě Acer Swift 3, který i přes nízkou cenu dokáže překvapit jak kompaktními rozměry, tak vysokým výkonem.

Číst celé

Tipy, Nejlepší notebooky

Nejlepší pracovní notebooky (2018)

Ultrabook je ideálním společníkem na cestách a na schůzkách, jelikož je velmi lehký, rychlý a zároveň úsporný a následující přehled je věnován těm nejlepších z nich.

Číst celé

Recenze, Nejlepší notebooky

Recenze Dell Vostro 15 (5568) – lehký notebook s numerickou klávesnicí

Řada Dell Vostro spadá do business třídy a nabízí vše nezbytné, co by pracovní notebook měl mít. Už na první pohled je vidět, že se jedná o lehký notebook s numerickou klávesnicí a pod kapotou se navíc skrývá slušná výbava pro maximální produktivitu.

Číst celé

Recenze, Nejlepší notebooky

Recenze Lenovo Legion Y520 – herní notebook s GTX 1050

Lenovo Y520 je novinkou v sérii herních notebooků Legion a hned při prvním seznámení zanechává výborný dojem. Jak si notebook vede při delším používání?

Číst celé

Tipy, Nejlepší notebooky

Nejlepší herní notebooky do 15 tisíc (jaro 2017)

Sestavili jsme pro vás aktuálně nejlepší tipy na notebooky do 15 tisíc vhodné do domácnosti, do školy či kanceláře s důrazem na hraní her. Nejnovější tituly si ale zahrajete maximálně na nízké až střední detaily.

Číst celé

Tipy na nejlepší elektroniku?

Sledujte náš facebook!

×
TOPlist