Nejlepší televize

Vybíráme ty nejlepší televize v poměru cena/výkon. Zároveň se můžete dozvědět, jaké jsou výhody a nevýhody OLED televize, jestli vám bude stačit rozlišení Full HD televize nebo raději máte sáhnout po 4K televizi. V následujících článcích se dočtete užitečné informace, jenž vám výběr té nejlepší televize právě pro vás usnadní.

Tipy, Nejlepší televize

Tipy na nejlepší 4K televize (2019)

Pokud si pokládáte otázku, jaká 4K televize je nejlepší právě pro vás, tak vám může pomoci následující seznam, který má ambice vás posunout správným směrem.

Číst celé

Tipy, Nejlepší televize

Nejlepší televize do 30 000 Kč (2018)

Hledání nejlepší televize s rozpočtem do 30 000 Kč naznačuje, že to se sledováním filmů začínáte myslet vážně a kvalita obrazu vám není lhostejná. Pojďme si je představit.

Číst celé

Tipy, Nejlepší televize

Nejlepší televize do 15 000 Kč (2018)

V bohaté nabídce vám při výběru nabízíme pomocnou ruku v podobě několika tipů na nejlepší televize do 15 000 Kč.

Číst celé

Recenze, Nejlepší televize

Recenze 55″ LG OLED55B7V – nejlevnější OLED televize v akci

OLED technologie sice stále nepatří mezi nejlevnější, jednoznačně ale patří mezi nejlepší. A s tímto 55″ modelem se cena konečně dostává na únosnou mez, kdy si ji může pořídit už i běžný spotřebitel.

Číst celé

Návody, Nejlepší PC sestavy, Nejlepší televize

Jak zapojit televizi a internet bez kabelu a bez Wi‑Fi

Nachází se vaše televize nebo PC v jiné místnosti než je router, či mimo jeho dosah a hledáte řešení jak vše propojit bez kabelu a Wi-Fi? Řešením jsou Powerline adaptéry!

Číst celé

Tipy na nejlepší elektroniku?

Sledujte náš facebook!

×
TOPlist